Rave Rakennuksella teitä palvelee yli 80 rakennusalan ammattilaista sekä laaja yhteistyökumppaniverkostomme. 


Hallinto ja myynti


Mika Kaikkonen


Mika Kaikkonen

Toimitusjohtaja

p. 040 510 4777

mika@raverakennus.fi

Antti Rantala

Antti Rantala

Hallituksen puheenjohtaja

hankekehitys, elinkaarihankkeet

p. 044 322 0447

antti@raverakennus.fi

Mervi Sammalmaa

Mervi Sammalmaa

Kohdemyyntipäällikkö

asuntomyynti

p. 040 145 9903

mervi@raverakennus.fi 

Eljas Rantala

Eljas Rantala

LKV, julkinen kaupanvahvistaja, auktorisoitu kiinteistöarvioitsija (AKA) asunnot ja asuntomyynti

p. 0400 386 596

eljas@raverakennus.fi

Julia Huumonen

Julia Huumonen

Myynnin ja johdon assistentti


p. 050 569 1844

julia@raverakennus.fi



Tuotanto


Keijo Tervola

Rakennuspäällikkö Oulu


p. 044 493 1615

keijo@raverakennus.fi


Tapio Heikkilä

Työpäällikkö Ylivieska

Vaativat betonirakenteet uudisrakentaminen (FISE)

p. 040 661 5470

tapio@raverakennus.fi


Jouni Hannula

Samuel Tokola

Projekti-insinööri


p. 050 471 1813

samuel@raverakennus.fi

Annika Hirsikorpi

Projekti-insinööri


p. 044 491 4781

annika@raverakennus.fi


 

Antti-Pekka Posio

Rakennuspäällikkö


p. 040 733 9580

anttipekka@raverakennus.fi



 

Hankinta ja laskenta


Pekka Riekki

Hankintapäällikkö


p. 044 761 6608

pekka@raverakennus.fi

Petteri Talvio

Petteri Talvio

Laskentapäällikkö


p. 044 585 1154

petteri@raverakennus.fi




Suunnittelu


Mikko Pulli

Suunnittelupäällikkö


p. 040 704 8734

mikko.pulli@raverakennus.fi




Yhteystiedot


Rave Rakennus Oy

Y-tunnus: 1769201-5

# 044 744 8086

rave(at)raverakennus.fi

Luotettava kumppani


TOIMIPISTEEMME

Ylivieskan toimisto

Hallitie 4

84100 Ylivieska


Oulun toimisto

Tutkijantie 8

90590 Oulu



LASKUTUSOSOITTEET

Emme ota vastaan paperisia tai sähköpostitse toimitettuja ostolaskuja. Mikäli verkkolaskun lähettäminen ei ole mahdollista ota yhteyttä ostoreskontraamme laskutus@raverakennus.fi

Vastaanottajan nimi:

Rave Rakennus Oy

17692015

PL 100

80020 Kollektor Scan

Y-tunnus: 1769201-5


Verkkolaskuosoite: 003717692015

Operaattori: Maventa

Välittäjätunnus: 0037 2129 1126


Kaikissa laskuissa tulee olla viitteenä työmaanumero, jonka saatte yhteyshenkilöltänne.


 



Jos kauppasopimusta koskevaa erimielisyyttä ei saada ratkaistuksi osapuolten välisillä neuvotteluilla,
kuluttaja voi saattaa asian kuluttajariitalautakunnan (www.kuluttajariita.fi) ratkaistavaksi.

EVÄSTEET  |  TIETOSUOJASELOSTE

DONETTI