Urakkakohteet


Antti Rantala

Toimitusjohtaja

Elinkaarikohteet, hankekehitys

044 322 0447

antti@raverakennus.fi


Petteri Talvio

Petteri Talvio

Laskentapäällikkö


044 585 1154

petteri@raverakennus.fi

Asuntomyynti


Mervi Sammalmaa

Kohdemyyntipäällikkö

Asuntomyynti

040 145 9903

mervi@raverakennus.fi

Eljas Rantala

LKV, julkinen kaupanvahvistaja, auktorisoitu kiinteistöarvioitsija (AKA), asunnot ja asuntomyynti

0400 386 596

eljas@raverakennus.fi


Tieto- ja taloushallinto


Samuel Tokola

Samuel Tokola

Business Controller


050 471 1813

samuel@raverakennus.fi

Julia Huumonen

Julia Huumonen

Toimistopäällikkö

Reskontra, HR

050 569 1844

julia@raverakennus.fi



Tekninen toimi


Pekka Riekki

Pekka Riekki

Hankintapäällikkö



044 761 6608

pekka@raverakennus.fi


Anna-Liisa Myllymäki

Anna-Liisa Myllymäki

Projekti-insinööri


045 633 0959

annaliisa@raverakennus.fi


Marko Salmela

Marko Salmela

Takuutyöpäällikkö


044 720 7569

marko@raverakennus.fi

Tuotannon alueyksiköt


Ylivieska ja Kalajokilaakso

Tapio Heikkilä

Työpäällikkö (FISE)

Vaativat betonirakenteet uudisrakentaminen (FISE)

040 661 5470

tapio@raverakennus.fi

Pohjois-Pohjanmaa

Keijo Tervola

Rakennuspäällikkö



044 493 1615

keijo@raverakennus.fi

Pohjois-Suomi

Antti-Pekka Posio

Rakennuspäällikkö



040 733 9580

anttipekka@raverakennus.fi


Jos kauppasopimusta koskevaa erimielisyyttä ei saada ratkaistuksi osapuolten välisillä neuvotteluilla,
kuluttaja voi saattaa asian kuluttajariitalautakunnan (www.kuluttajariita.fi) ratkaistavaksi.

EVÄSTEET  |  TIETOSUOJASELOSTE

DONETTI