Yhteystiedot

Rave Rakennus Oy

Hallitie 4
84100 Ylivieska

rave(at)raverakennus.fi
Y-tunnus: 1769201-5

Rave Rakennus Oy (Oulun toimisto)

Konetie 20
90620 Oulu

 

Luotettava kumppani


Palveluksessanne

Antti Rantala

Antti Rantala

toimitusjohtaja

projektimyynti

p. 044 322 0447

antti@raverakennus.fi


Mervi Sammalmaa

Mervi Sammalmaa

kohdemyyntipäällikkö

asuntomyynti

p. 040 145 9903

mervi@raverakennus.fi

Eljas Rantala

Eljas Rantala

LKV, julkinen kaupanvahvistaja, auktorisoitu kiinteistöarvioitsija (AKA) asunnot ja asuntomyynti

p. 0400 386 596

eljas@raverakennus.fi

Jouni Hannula

Jouni Hannula

tuotantojohtaja

työpäällikkö

p. 040 713 2818

jouni@raverakennus.fi

Kari Kero

Kari Kero

työmaapäällikkö (Ylivieska)

p. 044 051 6331

kari@raverakennus.fi


Petteri Talvio

Petteri Talvio

hankinta- ja laskentapäällikkö

p. 044 585 1154

petteri@raverakennus.fi



Jouni Hannula

Samuel Tokola

toimistoinsinööri

p. 050 471 1813

samuel@raverakennus.fi

Sanna Vakkuri

Sanna Vakkuri

toimistosihteeri

p. 050 569 1844

sanna@raverakennus.fi


LASKUTUSOSOITE

Verkkolaskut:
Nimi: Rave Rakennus Oy
Y-tunnus: 1769201-5
Verkkolaskuosoite: 003717692015
Operaattori: Pagero
Välittäjätunnus: 003723609900

Paperiset ostolaskut:

Rave Rakennus Oy
OVT 003717692015
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostilla toimitettavat ostolaskut lähetetään aina osoitteeseen admicom@xbs-salo.com

1.6.2020 alkaen laskutusosoitteemme muuttuu:

Verkkolaskut:
Nimi: Rave Rakennus Oy
Y-tunnus: 1769201-5
Verkkolaskuosoite: 003717692015
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 0037 2129 1126

Paperiset ostolaskut:

Rave Rakennus Oy
17692015
PL 100
80020 Kollektor Scan


Sähköpostilla toimitettavat ostolaskut lähetetään aina osoitteeseen



Jos kauppasopimusta koskevaa erimielisyyttä ei saada ratkaistuksi osapuolten välisillä neuvotteluilla,
kuluttaja voi saattaa asian kuluttajariitalautakunnan (www.kuluttajariita.fi) ratkaistavaksi.

EVÄSTEET  |  TIETOSUOJASELOSTE

DONETTI