Yhteystiedot

Rave Rakennus Oy

Hallitie 4
84100 Ylivieska

rave(at)raverakennus.fi

Y-tunnus: 1769201-5

Rave Rakennus Oy (Oulun toimisto)

Tutkijantie 8

90590 Oulu

 

Luotettava kumppani


Rave Rakennuksella teitä palvelee yli 80 rakennusalan ammattilaista sekä laaja yhteistyökumppaniverkostomme.

Hallinto ja myynti


Mika Kaikkonen

Mika Kaikkonen

toimitusjohtaja

p. 040 510 4777

mika@raverakennus.fi


Antti Rantala

Antti Rantala

hallituksen puheenjohtaja

hankekehitys, elinkaarihankkeet

p. 044 322 0447

antti@raverakennus.fi


Mervi Sammalmaa

Mervi Sammalmaa

kohdemyyntipäällikkö

asuntomyynti

p. 040 145 9903

mervi@raverakennus.fi

Eljas Rantala

Eljas Rantala

LKV, julkinen kaupanvahvistaja, auktorisoitu kiinteistöarvioitsija (AKA) asunnot ja asuntomyynti

p. 0400 386 596

eljas@raverakennus.fi

Julia Huumonen

Julia Huumonen

myynnin ja johdon assistentti

p. 050 569 1844

julia@raverakennus.fi



Tuotanto


Keijo Tervola

rakennuspäällikkö

p. 044 493 1615

keijo@raverakennus.fi


Tapio Heikkilä

työpäällikkö Ylivieska

p. 040 661 5470

tapio@raverakennus.fi


Jouni Hannula

Samuel Tokola

projekti-insinööri

p. 050 471 1813

samuel@raverakennus.fi

Annika Hirsikorpi

projekti-insinööri

p. 044 491 4781

annika@raverakennus.fi


 

Hankinta ja laskenta


Pekka Riekki

hankintapäällikkö

p. 044 761 6608

pekka@raverakennus.fi

Petteri Talvio

Petteri Talvio

laskentapäällikkö

p. 044 585 1154

petteri@raverakennus.fi




LASKUTUSOSOITE

Verkkolaskut:
Nimi: Rave Rakennus Oy
Y-tunnus: 1769201-5
Verkkolaskuosoite: 003717692015
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 0037 2129 1126

Paperiset ostolaskut:

Rave Rakennus Oy
17692015
PL 100
80020 Kollektor Scan


Sähköpostilla toimitettavat ostolaskut lähetetään aina osoitteeseen:

Kysymykset ja tiedustelut laskutukseen liittyvissä asioissa osoitteeseen:

laskutus@raverakennus.fi




Jos kauppasopimusta koskevaa erimielisyyttä ei saada ratkaistuksi osapuolten välisillä neuvotteluilla,
kuluttaja voi saattaa asian kuluttajariitalautakunnan (www.kuluttajariita.fi) ratkaistavaksi.

EVÄSTEET  |  TIETOSUOJASELOSTE

DONETTI