Yhteystiedot

Rave Rakennus Oy

Hallitie 4
84100 Ylivieska

rave(at)raverakennus.fi
Y-tunnus: 1769201-5

Tilaajavastuu


Palveluksessanne

Antti Rantala

Antti Rantala

toimitusjohtaja

projektimyynti

p. 044 322 0447

antti@raverakennus.fi


Mervi Sammalmaa

Mervi Sammalmaa

kohdemyyntipäällikkö

p. 040 145 9903

mervi@raverakennus.fi

Eljas Rantala

Eljas Rantala

LKV, julkinen kaupanvahvistaja, auktorisoitu kiinteistöarvioitsija (AKA) asunnot

p. 0400 386 596
eljas@raverakennus.fi

Kari Kero

Kari Kero

työmaapäällikkö

hankinnat ja vuosisopimukset

p. 044 051 6331

kari@raverakennus.fi


Lauri Heikkilä

Lauri Heikkilä

työpäällikkö ja urakkalaskenta

p. 044 726 6777

lauri@raverakennus.fi

Markku Savolainen

Keijo Rutanen

vastaava työnjohtaja

p. 044 243 5294

keijo@raverakennus.fi









Laskutustiedot

Verkkolaskut:
Nimi: Rave Rakennus Oy
Y-tunnus: 1769201-5
Verkkolaskuosoite: 003717692015
Välittäjätunnus: OKOYFIHH

Paperiset ostolaskut:
Rave Rakennus Oy
c/o Tilitoimisto M. Hauhtonen Oy
Savisilta 1
84100 YLIVIESKA

Jos kauppasopimusta koskevaa erimielisyyttä ei saada ratkaistuksi osapuolten välisillä neuvotteluilla,
kuluttaja voi saattaa asian kuluttajariitalautakunnan (www.kuluttajariita.fi) ratkaistavaksi.

TIETOSUOJAKÄYTÄNTÖ

DONETTI